Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
43.679,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 43679.99 Dell G15 5530 Intel Core I5-13450HX 64GB DDR5RAM 2tb SSD 4gb RTX3050 15,6 Inç 120Hz Fhd WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G15553024010218+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
44.589,98 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 44599.98 Dell G15 5530 Intel Core İ5-13450Hx 64Gb Ddr5ram 2Tb Ssd 4Gb Rtx3050 15,6 Inc 120Hz Fhd Windows11home Tasinabilir Bilgisayar G15553024010218+WeblegelSatıcı: Weblegelsin
44.589,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44589.98 Dell G15 5530 I5-13450HX 64GB 2tb SSD 4gb RTX3050 15,6" 120Hz Fhd W11HOME G15553024010218+ZETTAÇANTASatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 45499.98 Dell G15 5530 i5-13450HX 64gb DDR5 2tb SSD 4GB RTX3050 15,6 İnç 120Hz FHD WIN11Home G15553024010218+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
45.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 45509.98