Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
55.631,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 55631.31 DELL G15 I9-13900HX 32 GB 2 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT33Satıcı: BT TEKNOLOJİ
57.712,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 57712.69 DELL G15 I9-13900HX 32 GB 2 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT33Satıcı: Bt Teknoloji
58.200,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
3 58210.34 Dell G15 I9-13900HX 32 GB 2 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Windows 11 Home G55302401017U BT33Satıcı: BT Teknoloji
58.529,45 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 58539.45 Dell G15 G55302401017U Bt33 Intel Core i9-13900HX 15.6" 32 GB RAM 2 TB SSD Rtx4060 FHD W11 Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
58.825,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 58825.61 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 32GB DDR5 2TB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Home 15.6\" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H03 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
69.371,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 69381 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900Hx 32Gb Ddr5 2Tb Ssd Rtx4060 8Gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G55302401017h03 + ZettSatıcı: Weblegelsin
70.847,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 70847.50 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 32GB DDR5 2TB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Home 15.6" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H03 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
70.847,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 70847.51 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 32GB Ddr5 2tb SSD RTX4060 8gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H03 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
72.323,49 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 72333.49