Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
58.090,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
1 58090.02 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT31Satıcı: BT TEKNOLOJİ
60.196,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 60196.46 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT31Satıcı: Bt Teknoloji
60.705,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 60715.02 Dell G15 I9-13900HX 64 GB 1 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Windows 11 Home G55302401017U BT31Satıcı: BT Teknoloji
61.048,36 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 61058.36 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 64GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Home 15.6\" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H05 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
71.815,00 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 71825 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900Hx 64Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx4060 8Gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G55302401017h05 + ZettSatıcı: Weblegelsin
73.343,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 73343.50 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 64GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Home 15.6" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
73.343,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 73343.51 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I9 13900HX 64GB Ddr5 1tb SSD RTX4060 8gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G55302401017H05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
74.871,49 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
8 74881.49