Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
56.755,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 56755.32 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 2 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Freedos G55302401017U BT11Satıcı: Bt Teknoloji
60.873,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 60883.4 Dell G15 I9-13900HX 64 GB 2 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Freedos G55302401017U BT11Satıcı: BT Teknoloji
61.217,69 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 61227.69 Dell G15 G55302401017U Bt11 Intel Core i9-13900HX 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD 8 GB Rtx4060 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
61.527,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 61527.42 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 2 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Freedos G55302401017U BT11Satıcı: BT TEKNOLOJİ
62.878,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 62878.57