Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
56.225,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
1 56225.85 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 10 Home G55302401017U BT19Satıcı: Bt Teknoloji
60.334,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 60344.04 Dell G15 I9-13900HX 64 GB 1 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Windows 10 Home G55302401017U BT19Satıcı: BT Teknoloji
60.675,27 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 60685.27 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 10 Home G55302401017U BT19Satıcı: BT TEKNOLOJİ
62.321,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 62321.43 Dell G15 G55302401017UBT19 i9-13900HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" W10H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
74.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 74999.00