Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
55.004,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 55004.02 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Freedos G55302401017U BT7Satıcı: BT TEKNOLOJİ
58.594,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 58594.29 DELL G15 I9-13900HX 64 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Freedos G55302401017U BT7Satıcı: Bt Teknoloji
59.089,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
3 59099.36 Dell G15 I9-13900HX 64 GB 1 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Freedos G55302401017U Bt7Satıcı: BT Teknoloji
59.423,52 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 59433.52 Dell G15 G55302401017U BT7 Intel Core i9-13900HX 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FHD FreeDOS NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
59.724,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 59724.19 Dell G15 G55302401017UBT7 i9-13900HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4060 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: OkyanusTeknolojiMLT
72.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 72999.00