Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
45.155,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 45155.28 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos G155530012u Zi700Satıcı: Zitek Bilişim
45.779,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
2 45779.01 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi700Satıcı: Zitek Bilişim
46.030,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 46030.24 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi700Satıcı: Zitek Bilişim
47.088,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 47088.73 Dell Gaming G15 G155530012U Zi700 i7 13650Hx 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD RTX 4060 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
47.948,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 47948.16 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi700Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
48.359,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 48369.2