Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
51.818,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 51818.97 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi705Satıcı: Zitek Bilişim
52.103,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 52103.52 Dell Gaming G15 i7 13650HX 48GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Dos G155530012U Zi705 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
52.605,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 52605.69 Dell Gaming G15 G155530012UZi705 i7-13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
53.008,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 53008.93 Dell Gaming G15 G155530012U Zi705 i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 1 TB SSD RTX 4060 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
54.274,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 54274.49 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos G155530012U ZI705 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
54.277,45 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 54287.45 Dell Gaming G15 I7 13650HX 48GB 1tb SSD RTX4060 15.6 Fhd Dos G155530012U ZI705 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
54.930,19 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 54940.19