Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
58.733,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 58733.26 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 64 Gb 4 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos G155530012u Zi710Satıcı: Zitek Bilişim
58.686,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 58686.61 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 4 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi710Satıcı: Zitek Bilişim
59.009,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
3 59009.04 Dell Gaming G15 G155530012U Zi710 i7 13650Hx 15.6" 64 GB RAM 4 TB SSD RTX 4060 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
61.467,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 61467.74 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 4 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi710Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
61.994,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 62004.68 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 64 GB 4 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos G155530012U ZI710 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
62.037,30 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 62047.3