Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
47.974,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 47974.99 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Pro G155530012u Zi711Satıcı: Zitek Bilişim
48.459,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 48459.50 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi711Satıcı: Zitek Bilişim
48.725,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 48725.52 Dell Gaming G15 G155530012U Zi711 i7 13650Hx 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
50.755,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 50755.74 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi711Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
51.190,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 51200.85 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI711 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
51.225,82 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 51235.82