Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Zitek Bilişim
52.651,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
1 52651.35 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 32 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi713Satıcı: Zitek Bilişim
52.940,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 52940.48 Dell Gaming G15 i7 13650HX 32GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Win11P G155530012U Zi713 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
53.442,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 53442.67 Dell Gaming G15 G155530012UZi713 i7-13650HX 32 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
53.884,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 53884.55 Dell Gaming G15 G155530012U Zi713 i7 13650Hx 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
55.146,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 55146.33 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 32 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI713 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
55.149,34 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 55159.34 Dell Gaming G15 G155530012U Zi713 i7 13650Hx 15.6" 32 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FHD Win11P Laptop - Hiksemi 320 GB SSDSatıcı: zitek bilişim
55.669,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 55669.44 Dell Gaming G15 I7 13650HX 32GB 1tb SSD RTX4060 15.6 Fhd WIN11P G155530012U ZI713 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
55.804,11 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 55814.11