Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
53.831,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 53831.31 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 48 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Pro G155530012u Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
54.026,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 54026.68 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi716Satıcı: Zitek Bilişim
54.323,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 54323.40 Dell Gaming G15 i7 13650HX 48GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Win11P G155530012U Zi716 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
54.820,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 54820.99 Dell Gaming G15 G155530012U Zi716 i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 1 TB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
56.586,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 56586.87 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi716Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
57.071,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 57081.97 Dell Gaming G15 G155530012U Zi716 i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 1 TB SSD Rtx4060 FHD Win11P Laptop - Hiksemi 320 GB SSDSatıcı: zitek bilişim
57.105,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 57105.19 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI716 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
57.111,10 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 57121.1 Dell Gaming G15 I7 13650HX 48GB 1tb SSD RTX4060 15.6 Fhd WIN11P G155530012U ZI716 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
57.770,43 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 57780.43