Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
55.349,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 55349.61 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 48 Gb 2 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Pro G155530012u Zi717Satıcı: Zitek Bilişim
55.470,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 55470.02 Dell Gaming G15 G155530012U Zi717 i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 2 TB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
58.098,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 58098.65 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi717Satıcı: Zitek Bilişim
58.098,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 58098.65 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI717 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
58.636,91 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 58646.91