Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
57.301,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 57301.72 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Pro G155530012u Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
57.325,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 57325.75 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
58.965,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 58965.81 Dell Gaming G15 G155530012U Zi720 i7 13650Hx 15.6" 64 GB RAM 2 TB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
60.042,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 60042.35 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi720Satıcı: Zitek Bilişim
60.042,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 60042.35 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI720 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
60.598,68 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 60608.68 Dell Gaming G15 5530 i7-13650HX 64GB 2TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD W11 PRO G155530013USatıcı: PER4MANCE
62.478,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 62478.88 Dell G15 5530 i7 13650HX 64GB 2TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD W11P G155530013 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
63.550,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
8 63550.34 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB 2tb SSD RTX4060/8GB 140W 15.6" Fhd 165HZ W11P Taşınabilir Bilgisayar G155530013U & Per4 Çanta G155530013UP144Satıcı: Per4mance
65.932,67 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 65942.67