Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
61.552,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
1 61552.97 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 64 Gb 4 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Pro G155530012u Zi721Satıcı: Zitek Bilişim
61.367,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 61367.11 Dell Gaming G15 G155530012U Zi721 i7 13650Hx 15.6" 64 GB RAM 4 TB SSD RTX 4060 FHD W11Pro LaptopSatıcı: zitek bilişim
64.275,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 64275.32 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 4 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Pro G155530012U Zi721Satıcı: Zitek Bilişim
64.275,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 64275.32 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 64 GB 4 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Pro G155530012U ZI721 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
64.870,95 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 64880.95