Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Weblegelsin
46.435,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 46435.52 Dell Gaming G15 G155530012UZi722 i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zitekbilisim
47.974,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 47974.99 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 16 Gb 512 Gb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi722Satıcı: Zitek Bilişim
48.459,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 48459.50 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi722Satıcı: Zitek Bilişim
48.725,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 48725.52 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi722Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
51.190,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 51200.85 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI722 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
51.225,82 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 51235.82 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB Ddr5 512GB SSD RTX4060 8gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WH01 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
62.934,93 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 62944.93