Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
51.879,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 51879.20 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 32 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi724Satıcı: Zitek Bilişim
52.170,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 52170.96 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB 1tb SSD RTX4060 Windows 11 Home 15.6” 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar G155530013WHA4Satıcı: Arcadia Bilişim
53.310,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 53320 Dell G15 5530 i7 13650HX 32GB 1TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD W11H G155530013 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
54.469,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 54469.81 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 32 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi724Satıcı: Zitek Bilişim
54.643,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 54643.16 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 32 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI724 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
55.149,34 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 55159.34