Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
57.648,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 57648.76 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 32 Gb 4 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi726Satıcı: Zitek Bilişim
57.655,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 57655.65 Dell Gaming G15 G155530012U Zi726 i7 13650Hx 15.6" 32 GB RAM 4 TB SSD RTX 4060 FHD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
60.387,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 60387.90 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 32 GB 4 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi726Satıcı: Zitek Bilişim
60.387,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
4 60387.90 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 32 GB 4 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI726 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
60.947,43 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 60957.43 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB 4tb SSD RTX4060 Windows 11 Home 15.6” 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar G155530013WHA6Satıcı: Arcadia Bilişim
61.790,00 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 61800 Dell G15 5530 i7 13650HX 32GB 4TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD W11H G155530013 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
64.360,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
7 64360.48