Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
53.831,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
1 53831.31 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 48 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi727Satıcı: Zitek Bilişim
54.026,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 54026.68 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi727Satıcı: Zitek Bilişim
54.323,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 54323.40 Dell Gaming G15 i7 13650HX 48GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Win11H G155530012U Zi727 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
54.820,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 54820.99 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi727Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
57.071,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 57071.97 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI727 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
57.111,10 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 57121.1 Dell Gaming G15 I7 13650HX 48GB 1tb SSD RTX4060 15.6 Fhd WIN11H G155530012U ZI727 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
57.770,43 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 57780.43