Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
59.600,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 59600.86 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 48 Gb 4 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi729Satıcı: Zitek Bilişim
59.511,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
2 59511.39 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 4 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi729Satıcı: Zitek Bilişim
59.838,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 59838.35 Dell Gaming G15 G155530012U Zi729 i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 4 TB SSD RTX 4060 FHD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
62.331,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 62331.61 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 4 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI729 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
62.909,19 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 62919.19