Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
55.783,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 55783.41 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 64 Gb 1 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi730Satıcı: Zitek Bilişim
55.882,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
2 55882.41 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB 1tb SSD RTX4060 Windows 11 Home 15.6” 144Hz Fhd Taşınabilir Bilgisayar G155530013WHA7Satıcı: Arcadia Bilişim
57.330,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 57340 Dell Gaming G15 i7 13650HX 64GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Win11H G155530012U Zi730 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
58.524,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 58524.27 Dell Gaming G15 G155530012U Zi730 i7 13650Hx 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD RTX 4060 FHD W11Home LaptopSatıcı: zitek bilişim
58.530,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 58530.58 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 1 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi730Satıcı: Zitek Bilişim
58.530,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
6 58530.58 Dell Gaming G15 i7 13650HX 64GB 1TB SSD RTX4060 15.6 FHD Win11H G155530012U Zi730 +320GB Hiksemi SSDSatıcı: Zitek Bilişim
59.048,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
7 59048.90 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 64 GB 1 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI730 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
59.072,86 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 59082.86