Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
57.301,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 57301.72 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 64 Gb 2 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Win11 Home G155530012u Zi731Satıcı: Zitek Bilişim
57.325,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 57325.75 Dell G15 5530 i7 13650HX 64GB 2TB SSD RTX4060/8GB 140W 15.6'' FHD W11H G155530013 & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
57.626,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
3 57626.93 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi731Satıcı: Zitek Bilişim
57.640,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 57640.66 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 64 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Win11 Home G155530012U Zi731Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
60.557,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
5 60567.07 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 64 GB 2 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd WIN11 Home G155530012U ZI731 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
60.598,68 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 60608.68 Dell Gaming G15 5530 Intel Core i7 13650HX 64GB 2TB SSD 8GB RTX4060 Windows 11 Home 15.6" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WH006Satıcı: ALTUN ELEKTRONİK BİLGİSAYAR BİLİŞİM
61.906,95 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 61916.95