Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLE GELSİN
54.801,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 54811 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 32Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx4060 8Gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G155530013wh05 + Zetta 55.967,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 55967.50 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WH05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
55.967,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 55967.51 Dell Gaming G15 5530 I7 13650HX 32GB DDR5 1TB SSD RTX4060 8GB WIN 11 Home 15.6" Fhd 165Hz G155530013WH05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
58.299,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
4 58309.48 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 32GB Ddr5 1tb SSD RTX4060 8gb Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WH05 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
58.799,49 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 58809.49