Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLE GELSİN
51.229,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 51239 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WP01 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
52.319,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 52319.51 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 16Gb Ddr5 512Gb Ssd Rtx4060 8Gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G155530013wp01 + Zett 53.409,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 53409.49 Dell Gaming G15 5530 I7 13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB WIN 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz G155530013WP01 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
54.499,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
4 54509.48 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB Ddr5 512GB SSD RTX4060 8gb Windows 11 Pro 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530013WP01 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
55.075,49 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 55085.49