Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KuantumSanal
45.522,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
1 45522.00 Dell G16 7630 i7-13650HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G167630007USatıcı: KUANTUM SANAL
47.187,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 47197 Dell G16 7630 I7-13650Hx 16Gb 1Tb Ssd 8Gb Rtx4060 16 Qhd+ 240Hz Ubuntu G167630007uSatıcı: KUANTUM SANAL
47.940,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 47940.05 Dell G16 7630 G167630007U Intel Core i7 13650Hx 16" 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4060 QHD Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: Kuantum Sanal
50.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 50199.00 Dell G16 7630 I7-13650HX 16GB 1tb SSD 8gb RTX4060 16 Qhd+ 165Hz Ubuntu G167630007USatıcı: Kuantum | 4 yorum
50.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 50209 Dell G16 7630 i7-13650HX 16GB 1TB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 240Hz Ubuntu G167630007USatıcı: KUANTUM
53.691,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
6 53691.75 Dell G16 7630 i7-13650HX 16 GB 1TB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Windows 11 Pro G167630007USatıcı: KUANTUM
54.744,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 54744.55