Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum
42.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 42998.00 Dell G16 7630 8gb RTX4060 13. Nesil Intel I7-13650HX 32GB Ram 1tb SSD 16 Inç Qhd+ 165Hz G167630008U Taşınabilir BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum
44.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 45009 Dell G16 7630 8GB RTX4060 13. Nesil Intel i7-13650HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç QHD+ 165HzSatıcı: GpnTeknoloji
45.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 45999.00 Dell G16 7630 8GB RTX4060 13. Nesil Intel i7-13650HX 32GB RAM 1TB SSD 16 inç QHD+ 165Hz G167630008USatıcı: GpnTeknoloji
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 46999.00 Dell G16 7630 i7-13650HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G167630007USatıcı: KUANTUM
50.383,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 50383.06 Dell G16 7630 i7-13650HX 32GB 1TB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G167630007USatıcı: KUANTUM SANAL
50.383,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 50393 Dell G16 7630 I7-13650HX 32GB 1tb SSD 8gb RTX4060 16 Qhd+ 165Hz Ubuntu G167630007USatıcı: Kuantum | 5 yorum
52.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 52609