Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
53.334,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 53334.17 Dell G16 7630 I7-13700HX 32 GB 1 TBSSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT5Satıcı: Bt Teknoloji
57.388,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
2 57398.3 Dell G16 7630 G76302401010H BT5 Intel Core i7-13700HX 16" 32 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4060 QHD W11 Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
58.004,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 58004.84 Dell G16 7630 I7-13700HX 32 GB 1 Tbssd 16" Qhd 8gb RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H Bt5 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BT Teknoloji
58.067,66 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 58077.66 Dell G16 7630 I7-13700HX 32 GB 1 TBSSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT5Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.278,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 59278.57 Dell G16 7630 Intel Core I7 13700HX 32GB DDR5RAM 1tb SSD 8gb RTX4060 16 Inç 165HZ Qhd+ WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G7630240101014+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
68.499,99 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
6 68509.99 Dell G16 7630 İntel Core İ7 13700HX 32gb DDR5Ram 1tb SSD 8GB RTX4060 16 İnç 165HZ QHD+ Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G7630240101014+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
68.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 68499.99