Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
58.704,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 58704.70 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 512 GB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT3Satıcı: BT TEKNOLOJİ
60.817,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
2 60817.40 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 512 GB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT3Satıcı: Bt Teknoloji
61.331,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 61341.19 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 512 GB SSD 16" Qhd 8gb RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H Bt3 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BT Teknoloji
61.678,07 TL + Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 61688.07 Dell G16 7630 G76302401010H BT3 Intel Core i7-13700HX 16" 64 GB RAM 512 GB SSD 8 GB Rtx4060 QHD W11 Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
61.990,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 61990.13 Dell G16 7630 İntel Core İ7 13700HX 64gb DDR5Ram 512gb SSD 8GB RTX4060 16 İnç 165HZ QHD+ Windows11Home Taşınabilir Bilgisayar G7630240101016+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
67.680,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 67680.00 Dell G16 7630 Intel Core I7 13700HX 64GB DDR5RAM 512GB SSD 8gb RTX4060 16 Inç 165HZ Qhd+ WINDOWS11HOME Taşınabilir Bilgisayar G7630240101016+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
69.089,99 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
7 69099.99