Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
71.439,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 71449 Dell G16 7630 İntel Core İ7 13700HX 64gb DDR5Ram 2tb SSD 8GB RTX4060 16 İnç 165HZ QHD+ Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G7630240101027+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
72.960,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 72960.00 Dell G16 7630 Intel Core I7 13700HX 64GB DDR5RAM 2tb SSD 8gb RTX4060 16 Inç 165HZ Qhd+ WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G7630240101027+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
74.479,99 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 74489.99 Dell G16 7630 İntel Core İ7 13700HX 96GB DDR5Ram 2tb SSD 8GB RTX4060 16 İnç 165Hz QHD+ Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar G7630240101027+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
78.240,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 78240.00 Dell G16 7630 Intel Core I7 13700HX 96GB DDR5RAM 2tb SSD 8gb RTX4060 16 Inç 165Hz Qhd+ WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar G7630240101027+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
79.869,99 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 79879.99