Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
55.818,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 55818.57 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 2 TB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT11Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.417,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
2 59417.15 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 2 TB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT11Satıcı: Bt Teknoloji
59.919,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 59929.15 Dell G16 7630 I7-13700HX 64 GB 2 Tb SSD 16" Qhd 8gb RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT11 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BT Teknoloji
60.258,01 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
4 60268.01 Dell G16 7630 G76302401010H Bt11 Intel Core i7-13700HX 16" 64 GB RAM 2 TB SSD 8 GB Rtx4060 QHD W11 Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
60.562,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 60562.90