Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
53.334,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 53334.17 Dell G16 7630 I7-13700HX 40GB 512 GB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT2Satıcı: Bt Teknoloji
57.388,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 57388.30 Dell G16 7630 I7-13700HX 40GB 512 GB SSD 16" Qhd 8gb RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H Bt2 Taşınabilir BilgisayarSatıcı: BT Teknoloji
57.712,80 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 57722.8 Dell G16 7630 G76302401010H BT2 Intel Core i7-13700HX 16" 40 GB RAM 512 GB SSD 8 GB Rtx4060 QHD W11 Home NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
58.004,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 58004.84 Dell G16 7630 I7-13700HX 40GB 512 GB SSD 16" QHD 8GB RTX4060 Windows 11 Home G76302401010H BT2Satıcı: BT TEKNOLOJİ
59.278,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 59278.57