Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada | 1 yorum
56.209,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 56209.05 Dell G16 7630 8gb RTX4070 13. Nesil Intel I9-13900HX 16GB Ram 1tb SSD 16 Inç Qhd+ 165Hz G76302401020U Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Techburada | 4 yorum
59.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
2 59509 Dell G16 7630 8GB RTX4070 i9-13900HX 16GB1TB SSD 16 inç QHD+ 165HzSatıcı: Techburada
59.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 59899.00 Dell G16 7630 G76302401020U i9-13900HX 16 GB 1 TB 8 GB RTX4070 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum
59.998,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 59998.00 DELL G16 7630 i9-13900HX 16GB RAM 1TB SSD RTX4070/8GB 165HZ 16" QHD+ FDOS G76302401020USatıcı: TECHBURADA
61.055,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 61055.04 Dell G16 7630 I9-13900Hx 16Gb 1Tb Ssd Rtx4070 Ubuntu G76302401020uSatıcı: Techburada
62.327,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
6 62327.03 Dell G16 7630 G76302401020U i9 13900Hx 16" 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 Qhd+ 165 Hz Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: TECHBURADA
63.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 63599.00 DELL G16 7630 i9-13900HX 16GB RAM 1TB SSD RTX4070/8GB 165HZ 16" QHD+ FDOS G76302401020USatıcı: Per4mance
68.357,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
8 68357.05 Dell G16 7630 i9-13900HX 16GB RAM 1TB SSD RTX4070/8GB 165HZ 16" QHD+ FDOS G76302401020USatıcı: PER4MANCE
70.839,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
9 70839.39 Dell G16 7630 i9-13900HX 16GB RAM 1TB SSD RTX4070/8GB 165HZ 16" QHD+ W11 HOME G76302401020USatıcı: PER4MANCE
72.104,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
10 72104.38 Dell G16 7630 i9-13900HX 16GB RAM 1TB SSD RTX4070/8GB 165HZ 16" QHD+ W11 HOME G76302401020USatıcı: PER4MANCE
73.053,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
11 73053.12