Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Notebook Store
73.128,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 73128.35 Dell G16 7630 G76302401024U001 i9-13900HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 16" Ubuntu QHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
74.406,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 74406.52 Dell G16 7630 İ9-13900Hx 64Gb 5200Mhz 1Tb Ssd 8Gb Rtx 4070 16" Qhd+ 240Hz Ubuntu G76302401024u 025Satıcı: Notebook Store
74.489,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 74489.05 Dell G16 7630 G76302401024U025 i9-13900HX 64 GB 1 TB SSD 8 GB RTX 4070 16" Ubuntu QHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: victory
74.593,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
4 74593.04 Dell G16 7630 Intel Core I9-13900HX 64GB 4800MHZ 1tb SSD 8gb Rtx 4070 16" Qhd+ 240Hz Ubuntu Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı G76302401024U 001Satıcı: notebookstore
77.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 77809 Dell G16 7630 Intel Core I9-13900HX 64GB 5200MHZ 1tb SSD 8gb Rtx 4070 16" Qhd+ 240Hz Ubuntu Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı G76302401024U 025Satıcı: notebookstore
77.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 78009 DELL G16 7630 Intel Core i9-13900HX 64GB 4800MHz 1TB SSD 8GB RTX 4070 16" QHD+ 240Hz Ubuntu Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı G76302401024U 001Satıcı: NotebookStore
84.536,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 84536.33 DELL G16 7630 Intel Core i9-13900HX 64GB 5200MHz 1TB SSD 8GB RTX 4070 16" QHD+ 240Hz Ubuntu Taşınabilir Oyuncu Bilgisayarı G76302401024U 025Satıcı: NotebookStore
84.749,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
8 84749.66