Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: WEBLEGELSİN
51.229,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 51239 Dell Gaming G16 7630 Intel Core I7-13650HX 16GB Ddr5 Ram 512GB SSD 8gb RTX4060 140W 16 Inç 165HZ Qhd+ WINDOWS11PRO Taşınabilir Bilgisayar DG16763000519+WEBLEGELSINÇANTASatıcı: Weblegelsin
54.499,98 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 54509.98 Dell Gaming G16 7630 I7-13650HX 16GB 512GBSSD 8GB RTX4060 140W 16" 165HZ Qhd+ W11P DG16763000519+ZETTAÇNTSatıcı: Weblegelsin
54.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 54499.98 Dell Gaming G16 7630 İnteL Core i7-13650HX 16gb Ddr5 Ram 512gb SSD 8GB RTX4060 140W 16 İnç 165HZ QHD+ Windows11Pro Taşınabilir Bilgisayar DG16763000519+WeblegelsinÇantaSatıcı: Weblegelsin
54.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 54499.98 Dell Gaming G16 7630 i7-13650HX 16gb Ddr5 512gb SSD 8GB RTX4060 140W 16" 165HZ QHD+ WIN11Pro DG16763000519+ZettaÇantaSatıcı: Weblegelsin
54.499,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
5 54509.98