Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Betaplus
42.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 42899.00 Dell Gaming G16 7630 G167630005U Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 140W 16 inç QHD+ Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 84 yorum
43.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 44009 Dell Gaming G16 7630 G167630005U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 140W 16" 165 Hz Ubuntu Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 1 yorum
44.471,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 44471.60 Dell Gaming G16 7630 G167630005u I7 16gb Ddr5 512gb Rtx4060 8gb 140w 16inç Qhd+ Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: Betaplus | 6 yorum
46.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 46999.00 Dell Gaming G16 7630 G167630005U Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4060 8GB 140W 16 inç 165Hz QHD+ Ubuntu Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
48.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 48399.00 Dell G16 7630 İ7 13650Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4060/8Gb 140W 16" Qhd+ Fdos G167630005u & Per4 Canta 50.328,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 50328.68 Dell G16 7630 İ7 13650Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4060/8Gb 140W 16" Qhd+ W11h G167630005u & Per4 Canta 52.104,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
7 52104.63 DELL G16 7630 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ FDOS G167630005U & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
52.529,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 52539.65 Dell Gaming G16 7630 i7-13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ UBUNTU G167630005USatıcı: PER4MANCE
52.840,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 52850.77 Dell G16 7630 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ FDOS G167630005U & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
53.133,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
10 53133.00 DELL G16 7630 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ FDOS G167630005U & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
53.580,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
11 53580.24 DELL G16 7630 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ W11H G167630005U & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
54.373,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 54383.04 Dell Gaming G16 7630 i7-13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ W11 HOME G167630005USatıcı: PER4MANCE
54.695,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 54705.08 DELL G16 7630 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ W11P G167630005U & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
56.364,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 56364.27 Dell Gaming G16 7630 i7-13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" QHD+ W11 PRO G167630005USatıcı: PER4MANCE
56.698,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 56708.1 Dell Gaming G16 7630 Intel Core I7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 140W 16" Qhd+ 165HZ Fdos Taşınabilir Bilgisayar G167630005U & Per4 Çanta G167630005UP37Satıcı: Per4mance
57.516,71 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
16 57526.71