- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji | 1 yorum
48.062,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 48062.50 Dell G76302401010U i7-13700HX 16 GB 512 GB RTX-4060 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Techburada | 1 yorum
48.109,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
2 48109.05 Dell Nb G16 G76302401010U I7-13700HX 16GB 512SSD 8 GB Rtx 4060 16 UbuntuSatıcı: BT Teknoloji | 1 yorum
50.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 51009 Dell G16 7630 i7-13700HX 16 GB 512 GB SSD 16.0\" QHD GeForce RTX 4060 Freedos G76302401010USatıcı: Bt Teknoloji
50.989,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 50999 DELL G16 7630 I7-13700HX 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165HZ UBUNTU G76302401010U NOTEBOOKSatıcı: TECHBURADA
51.839,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 51839.04 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G76302401010USatıcı: Techburada
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 51999.00 Dell G76302401010U i7-13700HX 16 GB 512 GB RTX-4060 16" Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: Vesmark
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 51999.00 Dell G16 7630 İ7-13700Hx 16 Gb 512 Gb Ssd 16.0" Qhd Geforce Rtx 4060 Freedos G76302401010uSatıcı: BT TEKNOLOJİ
52.017,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 52017.98 Dell G16 7630, G76302401010U, I7-13700HX, 16’’ 2k Qhd, 16GB Ddr5 Ram, 512GB Ssd, 8gb RTX4060 Ekran Kartı, Free Dos, Gaming Notebook (5890546)Satıcı: Techburada
52.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 52509 Dell G16 7630 İ7-13700Hx 16Gb 512Gb 16" Rtx4060 165Hz Ubuntu-G76302401010uSatıcı: Techburada
52.625,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 52625.03 Dell G16 7630 I7-13700Hx 16Gb 512Gb Ssd 8Gb Rtx4060 16.0 Inç Qhd Freedos G76302401010U SiyahSatıcı: Turkcell Satış A.Ş.
52.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 52999.00 Dell G16 7630 I7-13700Hx 16Gb 512Gb Ssd 8Gb Rtx4060 16.0 Inç Qhd Freedos G76302401010U SiyahSatıcı: BTTeknoloji
53.127,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
12 53127.26 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G76302401010USatıcı: BT TEKNOLOJİ
53.241,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
13 53241.92 Dell G16 7630 G76302401010U Intel Core i7-13700HX 16" 16 GB RAM 512 GB SSD 8 GB Rtx4060 Qhd+ Ubuntu NotebookSatıcı: TECHBURADA
53.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 53599.00 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB 16" RTX4060 165Hz Ubuntu-G76302401010USatıcı: TECHBURADA
53.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
15 53609 Dell G16 7630 i7-13700HX 16 GB 512 GB SSD 16.0" QHD GeForce RTX 4060 Freedos G76302401010USatıcı: Bt Teknoloji
53.691,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
16 53701.91 Dell G16 7630 G76302401010U BT0 Intel Core i7-13700HX 16" 16 GB RAM 512 GB SSD GeForce RTX 4060 QHD FreeDOS NotebookSatıcı: Bt Teknoloji
54.268,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 54268.71 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G76302401010USatıcı: Ebrar Bilgisayar
55.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
18 55509.00 Dell G16 7630 i7-13700HX 16 GB 512 GB SSD 16.0" QHD GeForce RTX 4060 Freedos G76302401010USatıcı: Lowell Teknoloji
56.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 56369.00 Dell G16 7630 G76302401010U i7-13700HX 16GB 512SSD RTX4060 16\" QHD+ FreeDOS Taşınabilir Bilgisayar 56.349,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 56359 DELL G16 i7-13700HX 16GB 512GB FD 8G RTX4060 16" G76302401010USatıcı: Yörünge Online
56.811,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
21 56821 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 165HZ G-SYNC 16" WQXGA FDOS G76302401010USatıcı: verofis
59.475,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
22 59475.00 Dell G16 7630 i7-13700HX 16 GB 512 GB SSD 16.0" QHD GeForce RTX 4060 Freedos G76302401010USatıcı: Ebrar Bilgisayar
57.059,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
23 57059.00 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD 8GB RTX4060 16 QHD+ 165Hz Ubuntu G76302401010U NotebookSatıcı: SMALLMAN
58.336,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
24 58346.73 DELL G16 7630 i7 13700HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 165HZ 16" QHD FDOS G76302401010U & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
60.623,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
25 60623.97 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 165HZ G-SYNC 16" WQXGA FDOS G76302401010USatıcı: PER4MANCE
60.713,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
26 60723.03 DELL G16 7630 i7 13700HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 165HZ 16" QHD W11H G76302401010U & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
61.111,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
27 61121.12 Dell G16 7630 i7-13700HX 16GB 512GB SSD RTX4060/8GB 165HZ G-SYNC 16" WQXGA W11 HOME G76302401010USatıcı: PER4MANCE
61.797,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
28 61807.19