Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 98699.00 Dell Gaming Alienware M16 R1 AWM16I7X70WH Intel Core i7-13700HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4070 8GB 16 inç QHD+ W11 Home Gaming LaptopSatıcı: BETA PLUS
101.850,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 101860 Dell Gaming Alienware M16 R1 AWM16I7X70WH Intel Core i7-13700HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4070 8GB 16 inç QHD+ W11 Home Gaming LaptopSatıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ
103.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 103909 Dell Alienware M16 R1 Awm16I7X70Wh Intel Core i7 13700Hx 16" 16 GB Ddr5 RAM 512 GB SSD Rtx4070 W11Home Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
104.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 104999.00 Dell Alienware M16 R1 AWM16I7X70WH Intel Core i7-13700HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4070 8GB 16 inç 165 Hz QHD+ Windows 11 Home Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
106.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 106129.00 Dell Gaming Alienware M16 R1 AWM16İ7X70WH i7-13700HX 16 GB 512 GB RTX4070 16" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
108.116,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 108116.39