Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 7 yorum
42.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 42509 Dell Gaming G15 5530 G155530010WH Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4050 6GB 15.6 inç 165 Hz Full HD W11 Home Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
44.470,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 44470.46 Dell Gaming G15 5530 G155530010WH Intel Core i7-13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX 4050 6GB 15.6 inç Full HD W11 Home Gaming NotebookSatıcı: BETA PLUS
44.678,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 44688 Dell Gaming G15 5530 G155530010WH i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD 15.6" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ
45.089,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 45089.24 Dell Gaming G15 5530 i7-13650HX 16GB 512GB RTX 4050 6G 15.6 inç FHD W11 Gaming NotebookSatıcı: Betaplus
45.519,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 45519.21 Dell Gaming G15 5530 G155530010Wh Intel Core i7 13650Hx 15.6" 16 GB Ddr5 RAM 512 GB SSD Rtx4050 W11Home Gaming LaptopSatıcı: Betaplus
47.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 47829.00 Dell G15 5530 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4050/6GB 15.6" FHD W11H G155530010WH & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
50.289,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 50289.06 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050/6Gb 15.6" Fhd W11h G155530010wh & Per4 Canta 50.751,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
8 50751.83 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH01 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
51.511,00 TL + Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 51521 DELL G15 5530 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4050/6GB 15.6" FHD W11H G155530010WH & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
52.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
10 52460 Dell G15 5530 İ7 13650Hx 16Gb 512Gb Ssd Rtx4050/6Gb 15.6" Fhd W11p G155530010wh & Per4 Canta 52.606,77 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
11 52606.77 Dell Gaming G15 5530 I7-13650hx 16gb 512gb Ssd Rtx 4050/6gb 15.6 Fhd W11home G155530010whSatıcı: PER4MANCE
52.643,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 52653.84 Dell G15 5530 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4050/6GB 15.6" FHD W11H G155530010WH & PER4 ÇANTASatıcı: Per4mance
53.052,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
13 53052.00 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB Ddr5 512GB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH01 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
53.703,49 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
14 53713.49 DELL G15 5530 i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4050/6GB 15.6" FHD W11P G155530010WH & PER4 ÇantaSatıcı: PER4MANCE
54.370,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
15 54380.8