Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
48.288,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 48288.79 Dell G15 5530 G155530010wh02 İ7-13650Hx 16Gb 2Tbssd Rtx4050 15.6 Fullhd W11h Tasinabilir Bilgisayar-Cnt003Satıcı: Teknoraks
49.626,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 49626.26 Dell G15 5530 G155530010WH02 i7-13650HX 16GB 2TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar-CNT003Satıcı: Teknoraks
49.678,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 49678.06 Dell G15 5530 G155530010WH02 i7-13650HX 16GB 2TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar-CNT003Satıcı: Teknoraks
49.718,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
4 49728 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
51.135,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 51135.52 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH02 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
51.135,00 TL + Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 51145 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 16Gb Ddr5 1Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G155530010wh02 + Zetta CanSatıcı: Weblegelsin
51.951,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
7 51951.50 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB Ddr5 1tb SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
53.311,49 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 53321.49 Dell G15 5530 G155530010WH02 I7-13650HX 16GB 2tbssd RTX4050 15.6" Fullhd W11H Taşınabilir BILGISAYAR-CNT003Satıcı: teknoraks
53.649,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
9 53659 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4050 W11HOME 15.6" Fhd 165Hz G155530010WH02 G155530010WH02WBGNSatıcı: Weblegelsin
54.399,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 54399.48 Dell Gaming G15 5530 I7 13650HX 16GB DDR5 1TB SSD RTX4050 WIN 11 Home 15.6" Fhd 165Hz G155530010WH02 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
54.399,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önceki fiyat
11 54409.48