Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: teknoraks
52.245,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 52245.29 Dell G15 5530 G155530010WH09 i7-13650HX 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar-CNT010Satıcı: Teknoraks
53.517,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 53527 Dell G15 5530 G155530010Wh09 i7 13650Hx 15.6" 64 GB RAM 1 TB SSD Rtx4050 FHD W11Home Gaming Laptop -Cnt010 ÇantaSatıcı: Teknoraks
55.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 55699.00 Dell G15 5530 G155530010WH09 i7-13650HX 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar T28202ISatıcı: Teknoraks
55.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 55849.00 Dell G15 5530 G155530010WH09 i7-13650HX 64GB 1TBSSD RTX4050 15.6" FullHD W11H Taşınabilir Bilgisayar-CNT010Satıcı: Teknoraks
56.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 56849.00 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB DDR5 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6\" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH09 + Zetta ÇantaSatıcı: WEBLEGELSİN
59.407,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 59417 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650Hx 64Gb Ddr5 2Tb Ssd Rtx4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Tasinabilir Bilgisayar G155530010wh09 + Zetta CanSatıcı: Weblegelsin
60.355,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 60355.50 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB Ddr5 2tb SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
63.199,48 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
8 63209.48 Dell G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB DDR5 2TB SSD RTX4050 W11HOME 15.6" Fhd 165Hz G155530010WH09 G155530010WH09WBGNSatıcı: Weblegelsin
63.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 63199.48 Dell Gaming G15 5530 Intel Core I7 13650HX 64GB DDR5 2TB SSD RTX4050 Windows 11 Home 15.6" Fhd 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530010WH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
63.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
10 63199.48 Dell Gaming G15 5530 I7 13650HX 64GB DDR5 2TB SSD RTX4050 WIN 11 Home 15.6" Fhd 165Hz G155530010WH09 + Zetta ÇantaSatıcı: Weblegelsin
63.199,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 63209.48