Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: zitekbilisim
52.529,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
1 52529.90 Dell Gaming G15 Core İ7 13650Hx 48 Gb 2 Tb Ssd Rtx4060 15.6" Fhd Freedos G155530012u Zi706Satıcı: Zitek Bilişim
52.789,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 52789.53 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 48 GB 2 TB SSD RTX4060 15.6" FHD Freedos G155530012U Zi706Satıcı: Zitek Bilişim
53.079,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 53079.42 Dell Gaming G15 G155530012U Zi706 Intel Core i7 13650Hx 15.6" 48 GB RAM 2 TB SSD RTX 4060 FHD FreeDOS LaptopSatıcı: zitek bilişim
55.291,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 55291.06 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 48 GB 2 Tb SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos G155530012U ZI706 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
55.803,26 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 55813.26