Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hepsiburada | 56 yorum
45.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 46009 Dell G15 5530 G155530012u İ7-13650Hx 16Gb 512Ssd Rtx4060 15.6" Fullhd Freedos Tasinabilir Bilgisayar 47.133,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 47133.15 Dell G15 5530 G155530012U i7-13650HX 16GB 512SSD RTX4060 15.6\" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
47.266,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
3 47276 Dell Gaming G15 Core i7 13650HX 16GB 512GB SSD RTX4060 Ubuntu 15.6" FHD NotebookSatıcı: Zitek Bilişim
47.522,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 47522.18 Dell Gaming G15 5530 Intel Core i7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 Ubuntu 15.6" FHD 165Hz Taşınabilir Bilgisayar G155530012USatıcı: Teknoraks
48.191,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 48191.04 Dell Gaming G15 Core I7 13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 15.6" Fhd Freedos G155530012U ZI700 + Zitek 16 GB Flash BellekSatıcı: Zitek Bilişim
48.392,17 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
6 48402.17 Dell G15 5530 G155530012U i7-13650HX 16GB 512SSD RTX4060 15.6 FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
48.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
7 48749.00 Dell Gaming G15 5530 i7 13650HX 8 GB 256 GB RTX4060 WİN11HOME 15.6" FHD 165Hz G155530012UAR21Satıcı: ARDEN TEKNOLOJİ
48.827,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 48827.28 Dell Gaming G15 5530 G155530012U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 165Hz 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 49299.00 Dell G15 5530 G155530012U i7-13650HX 16GB 512SSD RTX4060 15.6" FullHD FreeDOS Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
49.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 49299.00 Dell Gaming G15 5530 G155530012U Intel Core i7 13650Hx 15.6" 16 GB RAM 512 GB SSD RTX 4060 FHD 165Hz Ubuntu LaptopSatıcı: Teknoraks
49.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 49699.00 Dell Gaming G15 5530 G155530012U i7-13650HX 16 GB 512 GB SSD RTX4060 165Hz 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
54.958,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
12 54958.84 Dell Nb G15 G155530012u I7-13650Hx 16Gb 512Ssd 8Gb Rtx 4060 15.6 UbuntuSatıcı: bizdeherseyvar
55.444,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
13 55444.05