Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: B-T-Teknoloji
51.098,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 51098.90 DELL G15 I9-13900HX 16 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT28Satıcı: BT TEKNOLOJİ
54.649,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
2 54649.39 Dell Gaming G15 5530 G155530016WH Intel Core I9-13900HX 16GB Ddr5 1tb SSD Rtx 4060 8gb 15.6 Inç Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Tekramarket | 1 yorum
54.899,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 54909 Dell Gaming G15 5530 i9-13900HX 16G 1TB 4060 8G 15.6 FHD Win11 Home Gaming NotebookSatıcı: Tekramarket
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 54999.00 Dell Gaming G15 5530 G155530016Wh Intel Core i9-13900HX 16" 16 GB RAM 1 TB SSD 8 GB Rtx4060 FHD W11 Home Gaming LaptopSatıcı: Tekramarket
54.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 54999.00 DELL G15 I9-13900HX 16 GB 1 TBSSD RTX4060 8 GB 15.6" FHD Windows 11 Home G55302401017U BT28Satıcı: Bt Teknoloji
55.111,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
6 55121.23 Dell G15 I9-13900HX 16 GB 1 Tbssd RTX4060 8 Gb 15.6" Fhd Windows 11 Home G55302401017U BT28Satıcı: BT Teknoloji
55.422,81 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 55432.81 Dell Gaming G15 5530 G155530016WH i9-13900HX 16G 1TB 4060 8G 15.6 FHD Win11 HomeSatıcı: Tekramarket
55.679,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
8 55679.04