Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Modtek
32.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 33009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 32Gb 1Tb Ssd Mx570 2Gb 14 Inc Full Hd W11 Bilgisayar Snertech 33.123,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 33123.02 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 32Gb 1Tb Ssd Mx570 2Gb 14 Inc Full Hd W11 Bilgisayar Snertech C.hediyeli 33.123,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 33123.02 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11 Bilgisayar SnertechSatıcı: Sner Teknoloji
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 34009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11 Bilgisayar Snertech Ç.HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
33.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 33999.00 Dell Inspiron 14 I5420101WH 5420 Intel Core I5-1235U 32GB 1tb SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
33.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 34009