Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
15 dk önceki fiyat
1 38023.02 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 64Gb 512Gb Ssd Mx570 2Gb 14 Inc Full Hd W11 Bilgisayar Snertech C.hediyeli 38.023,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 38023.02 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11 Bilgisayar Snertech Ç.HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 39009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11 Bilgisayar SnertechSatıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 39009 Dell Inspiron 14 I5420101WH 5420 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar SnertechSatıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
5 39009 Dell Inspiron 14 I5420101WH 5420 Intel Core I5-1235U 64GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
38.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 39009