Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ensarbilişim
26.263,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 26263.02 Dell Inspiron 14 I5420101WH 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd Windows 11 Home Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Sner Teknoloji
26.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 27009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Fhd W11Satıcı: Sner Teknoloji
26.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 27009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 16Gb 512Gb Ssd Mx570 2Gb 14 Inc Full Hd Windows 11 Home Bilgisayar Snertech C.hediyeliSatıcı: Ensarbilişim
27.243,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 27243.02 Dell Inspiron 14 I5420101WH 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar Snertech Çanta HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
27.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 28009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11H UyumluSatıcı: Sner Teknoloji
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 27999.00 DELL Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11H UyumluSatıcı: Sner Teknoloji
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 28009 Dell Inspiron 14 5420 Intel Core I5-1235U 16GB 512GB SSD MX570 2gb 14 Inç Full Hd W11 Bilgisayar Snertech Ç.HediyeliSatıcı: Sner Teknoloji
27.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 28009