Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hitit Tekno | 34 yorum
17.299,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 17309 Dell Inspiron 14 5430 INS5430RPL1511W i5-1335U 8 GB 256 GB SSD 14" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: indirimdehepsi
18.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 18999.00 Dell Inspiron 14 5430 INS5430RPL1511W i5-1335U 8 GB 256 GB SSD 14" W11H FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: ADAESPOR
19.572,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 19572.50 Dell Inspiron 14 5430 Intel Core I5-1335U 8Gb 256Gb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Tasinabilir Bilgisayar Ins5430rpl1511wSatıcı: indirimdehepsi
19.599,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
4 19599.02 Dell Inspiron 14 5430 Intel Core I5-1335U 8gb 256gb SSD 14" Fhd+ Windows 11 Notebook INS5430RPL1511WSatıcı: webzone
19.799,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 19799.01 Dell Inspiron 14 5430 Intel Core I5-1335U 8Gb 256Gb Ssd 14 Fhd Windows 11 Home Tasinabilir Bilgisayar Ins5430rpl1511w Snertech 20.383,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
6 20383.02 Dell Inspiron 14 5430 Intel Core I5-1335U 8gb 256GB SSD 14" Fhd Windows 11 Home Taşınabilir Bilgisayar INS5430RPL1511W Snertech Çanta HediyeSatıcı: Sner Teknoloji
20.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 21009 Dell Inspiron 14 5430 Intel Core I5-1335U 8gb 256GB SSD 14" Fhd W11H Bilgisayar Snertech Çanta H.Satıcı: Sner Teknoloji
20.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
8 20999.00