Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: GpnTeknoloji | 22 yorum
12.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 13009 Dell Inspiron 15 3520 I352024052009U Intel Core i5 1235U 15.6" 8 GB RAM 256 GB SSD FHD Ubuntu LaptopSatıcı: GpnTeknoloji
13.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 13149.00 Dell Inspiron 15 3520 I352024052009U i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: GpnTeknoloji | 1 yorum
13.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
3 13498.00 Dell Inspiron 15 3520 I5-1235U 8gb Ram 256GB SSD 15.6 Inç Fhd 120Hz Ubuntu I35202009U Taşınabilir BilgissayarSatıcı: GpnTeknoloji
13.698,99 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 13708.99 Dell Inspiron 15 3520 i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6 inç FHD 120Hz Ubuntu I352024052009USatıcı: GpnTeknoloji
13.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 13699.00 Dell Inspiron 15 3520 i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6 inç FHD 120Hz Ubuntu I352024052009USatıcı: GpnTeknoloji
13.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
6 13899.00 Dell Inspiron 15 3520 i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6" FHD 120Hz Ubuntu I35202009USatıcı: Pazarama
14.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 14199.00 Dell Inspiron 15 3520 I352024052009U i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: YSFTEKNOLOJİ
14.629,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
8 14629.50 Dell Inspiron 15 3520 i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6 inç FHD 120Hz Ubuntu I352024052009USatıcı: Online Bilişim
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 14999.00 Dell Inspiron 15 3520 I352024052009U i5-1235U 8 GB 256 GB SSD 15.6" Ubuntu FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: zarib
15.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 15500.00 Dell Inspiron 15 3520 i5-1235U 8GB RAM 256GB SSD 15.6 inç FHD 120Hz Ubuntu I352024052009USatıcı: Gpnteknoloji
15.956,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15966