Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 40GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD W11HOME I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
56.784,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 56794.51
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 40Gb Ram 1Tb Ssd 15.6'' Fhd Fdos I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
56.841,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 56841.73
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 40GB RAM 1TB SSD 15.6'' FHD FDOS I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
57.856,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 57856.76
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 40GB RAM 1TB SSD 15.6" FHD FreeDOS + Per4 Çanta I35201013UP69
Satıcı: Per4mance
61.390,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 61390.97
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK