Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 32GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11HOME I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mancex
51.142,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
1 51152.45
Dell Inspiron 3520 İ7 1255U 32Gb Ram 512Gb Ssd 15.6'' Fhd W11Home I35201013U & Per4 Çanta Satıcı: PER4MANCE
51.193,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 51193.97
Dell Inspiron 3520 i7 1255U 32GB RAM 512GB SSD 15.6'' FHD W11HOME I35201013U & PER4 ÇANTA Satıcı: Per4mance
52.108,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 52108.16
Dell Inspiron 3520 i7 1255U Notebook 32GB RAM 512GB SSD 15.6" FHD Win11 Home + Per4 Çanta I35201013UP108
Satıcı: Per4mance
53.841,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 53841.62
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
HARİCİ GRAFİK
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK